אמהות ממליצות

יעל

"השתתפתי באמהות מדברות בזמן חופשת הלידה ורציתי להודות לך מעמק הלב. הדרך שבה הנחית את המעגל, נגעת בנושאים ושאלת שאלות באומץ השאירו בי חותם. בעדינותך עיצבת לי את חווית האימהות ועל כך אני מודה לך מאד. ההלם מהמצב החדש והקושי שלי להסתגל, קיבלו אצלך מענה חם ומחבק, הרגשתי נורמאליתושפויה, הרגשתי אמא טובה דיה. " 

אורי

"זה המקום היחיד להיות אגואיסטית, ולהשלים את הצרכים של עצמי. אוכל אהדה אמפטיה, מקום לתלונות, מקום גם לקטר 😊

מקום מחבק, נשי, אימהי ועוצמתי.

מקשיבים לי מכבדים אותי, יש עוד כאלו שנשמעות כמוני, אני לא "משוגעת"אני לא דכאונית אני נורמאלית."

עינת

"רב חופשת הלידה היתה לי קשה (חורף, תינוקת שכמעט לא ישנה במהלך היום והרבה על הידיים, לבד, התמודדות עם תגובת הבת הגדולה לאחות החדשה, ועבודות הבית שפתאום הפכו להיות בעיקר באחריות שלי) הארכת חופשת הלידה היתה החלטה נכונה וגם ההחלטה להצטרף לסדנת אמהות מדברות. היום אנחנו נפרדות מהקבוצה, כל כך מהר חלף הזמן,זה לא נתפס. שיתפתי כאן בדברים ותחושות שהיו ידועים רק לבן זוגי. היתה הקלה, שותפות תמיכה,נשים מקסימות אחת אחת ומעל לכל הילה אחת מדהימה.

רוצה להגיד לך תודה גדולה על המרכז שבנית- מקום מקסים מכיל תומך ומחבק."

נורית

"השתתפתי במעגל הנשים. אני אמא טרייה לילד שני אז אולי זה נשמע לא רלוונטי, אבל אחרי כל לידה נולדת אמא חדשה, חוויה חדשה לעכל, להבין, להתרגש. חיפשתי מקום לראות בו נשים אחרות, אמהות. מקום לדבר ולא רק לשיר שירי ילדים. דיבור "בוגר" שמצריך הסתכלות פנימה. קיבלתי מקום עוטף שבכל פעם נגע באימהות ,נשיות, הורות, ממבט אחר. הרגשתי שיש לי מקום בטוח לומר את מה שאני מרגישה, שאים שיפוטיות בכלל והכל לגיטימי..... הילה נתנה במה והתייחסות לכל אחת בסיפור שהביאה ויצרה מקום לראות את עצמי ושכמותי. חיכיתי לימי רביעי לקבוצה ולהילה"